Podsumowanie konkursu „Portret mojego nauczyciela”

W ramach obchodów 250 rocznicy powstania Komisji Edukacji Narodowej, w naszej szkole odbył się szkolny konkurs plastyczny pt. „Portret mojego nauczyciela”. Wykonane prace prezentowały różnorodne techniki plastyczne. Wybór najlepszych prac nie należał do najłatwiejszych, bowiem utalentowanych i kreatywnych uczniów w naszej szkole nie brakuje. Oto laureaci: z klas I-III: I miejsce –Szymon Sieroń (kl.I), Anna Wróbel (kl.III) II miejsce – Piotr Drożdż (kl.II) III miejsce – Jagoda Jachym (kl.II) z klas IV-VII: I miejsce –Maja Puła (kl.VII), Julia Kurnal (kl. VII) II miejsce – Karolina Wójcik (kl.V), Julia Kupiec (kl.VI), Maria Kurnal (kl.IV) III miejsce – Magdalena Tąbor (kl.IV), Ilona Zalińska (kl.VI) Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Skip to content