PIOTR WRÓBEL WICEMISTRZEM ORTOGRAFII POWIATU DĄBROWSKIEGO

19 maja w Szkole Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się zmagania finałowe XXII edycji konkursu „MISTRZ ORTOGRAFII POWIATU DĄBROWSKIEGO”. Swoim patronatem konkurs objęli poseł na Sejm RP Wiesław Krajewski, starosta Powiatu Dąbrowskiego Lesław Wieczorek, burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski oraz dyrektor SP nr 1 Dorota Długoń. W potyczkach uczestniczyli reprezentanci szkół podstawowych z całego powiatu. Uczniowie rywalizowali w dwóch grupach wiekowych: klasy 4-6 i klasy 7-8.
Naszą szkołę reprezentowali: z klasy 6: Julia Kurnal oraz Piotr Wróbel , zaś z klasy 8: Bartłomiej Babiec i Wojciech Sieroń.
Rozpiera nas duma, gdyż Piotr Wróbel został wicemistrzem powiatu, a w rywalizacji zespołowej w kategorii kl.4 – 6 reprezentacja naszej szkoły zajęła III miejsce!
Cieszymy się bardzo, gratulujemy i cóż powiedzieć: już nie możemy się doczekać kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku i już teraz trzymamy kciuki!!!

Skip to content