Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca w naszej szkole świętowaliśmy nadejście wiosny. Organizatorem Pierwszego Dnia Wiosny w szkole był Samorząd Uczniowski. Na pierwszej godzinie uczniowie wcielili się w rolę nauczycieli i prowadzili wybrane zajęcia lekcyjne. Na kolejnych lekcjach został zorganizowany pokaz filmu animowanego oraz poczęstunek goframi. Rada Samorządu zorganizowała również Dzień Gofra – uczennice klasy VIII: Klaudia, Dominika i Julia wykazały się umiejętnościami organizacyjnymi, a wraz z pozostałymi uczniami: Mileną, Wiktorią, Gosią, Kacprem i Patrykiem – umiejętnościami kulinarnymi. Po filmie, zorganizowany został Szkolny Konkurs wiedzy ogólnej oraz Szkolny Konkurs plastyczny – ilustracja do filmu.

Chociaż pogoda nie dopisała , nie nudziliśmy się tego dnia w szkole. Okazało się, że Dzień Wagarowicza można niebanalnie spędzić w murach szkoły. Pierwszy dzień wiosny  był bardzo wesoły  i ten nastrój udzielił się wszystkim na długi czas.

Skip to content