Mikołajkowy Turniej w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych w Gminie Szczucin

Dnia 20 grudnia bieżącego roku na Hali Widowiskowo – Sportowej w Szczucinie odbył się Mikołajkowy Turniej Szkół Podstawowych z Gminy Szczucin w piłce nożnej zorganizowany przez ZNP odział w Szczucinie pod patronatem Burmistrza Szczucina.

W zawodach uczestniczyło 5 szkół. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Szymon Klara, Pavlo Mytchenko, Wiktor Kurnal, Maciej Machura, Kacper Adamczyk, Szymon Czupski, Piotr Wróbel, Patryk Kierys, Filip Woźniak.

Turniej rozegrano systemem „ każdy z każdym”.

Pierwszy pojedynek a zarazem najtrudniejszy przegraliśmy ze SP Szczucin 2:1,  w drugim meczu nasi chłopcy spotkali się ze z drużyną z Borek ten mecz wygraliśmy 1:0, następnie walczyliśmy ze Szkołą z Zabrnia, również wygraliśmy 1:0,  na ostatniej prostej zmierzyliśmy się z zawodnikami z Radwana wygrywając 1:0. W klasyfikacji końcowej nasi chłopcy zajęli II miejsce.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary które wręczył  w- ce Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin Pan Tomasz Bełzowski.

Serdecznie Dziękujemy organizatorom Turnieju za wspaniałą atmosferę podczas zawodów a naszym uczniom Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Skip to content