Laureaci Gminnego Konkursu Profilaktycznego!

W czwartek 4 kwietnia 2024 r. odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie Gminnego Konkursu Profilaktycznego organizowanego przez Burmistrza Szczucina wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Szczucinie. Głównym celem konkursu skierowanego do uczniów klas I – VIII, w proponowanych trzech kategoriach konkursowych, była promocja zdrowego stylu życia, pogłębienie wiedzy dzieci i młodzieży na temat uzależnień, ukazanie zgubnych skutków używek oraz wskazanie sposobów na mądre i bezpieczne spędzanie wolnego czasu. Miło nam poinformować, że laureatami konkursu profilaktycznego w kat. klas I-III, pod hasłem. „Wolni od uzależnień” zostali uczniowie naszej szkoły. Oto wyniki: I miejsce – Szymon Sieroń z klasy I I miejsce – Anna Wróbel z klasy III Pozostałym uczniom biorącym udział w konkursie dziękujemy za dodatkową aktywność i piękne prace, a są to: Karol Gaj, Antoni Kupiec, Piotr Drożdż, Jakub Gaj, Fabian Jasiński, Julia Kupiec, Piotr Wróbel. Laureatom i uczestnikom konkursu gratulujemy pomysłów i zaangażowania!!!

Skip to content