Konkurs EKO CHOINKA

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia został ogłoszony konkurs ekologiczny „EKO CHOINKA”, przez UMiG w Szczucinie, który polegał na stworzeniu oryginalnej choinki świątecznej z wykorzystaniem materiałów ekologicznych i nadających się do ponownego wykorzystania. Uczniowie naszej szkoły licznie wzięli w nim udział, tworząc piękne i pomysłowe prace. Konkurs został rozstrzygnięty, z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy IV – Marta Łachut zdobyła w tym konkursie zaszczytne I miejsce, w kat. Klas IV – VIII. Przyznano również 3 wyróżnienia dla naszych uczniów, które otrzymali: Anna Wróbel z kl. III, Agata Padykuła z kl. I oraz Wojciech Padykuła z kl. IV.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU BARDZO DZIĘKUJEMY ZA AKTYWNOŚĆ I ZAANGAŻOWANIE (Julia Kupiec, Antoni Kupiec, Szymon Sieroń, Tomasz Chrabąszcz, Adrian Chrabąszcz, Jakub Adamczyk, Nikodem Szymczyk, Weronika Zalińska), A LAUREATCE i WYRÓŻNIONYM SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Skip to content