Gminne Igrzyska w Piłce Nożnej

We wtorek 23 kwietnia na Hali Sportowej w Szczucinie odbyły się Igrzyska Młodzieży szkolnej w Piłce Nożnej. Zawody skierowane były dla uczniów z kl. VII – VIII. Naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie : Kacper Adamczyk, Krzysztof Chudy, Szymon Czupski, Łukasz Kużdżał, Piotr Wróbel, Patryk Kierys, Kacper Mazur, Hubert Mędrek oraz Filip Woźniak.  Zawody zostały rozegrane systemem „ każdy z każdym”, nasi zawodnicy zmierzyli się z drużynami ze SP w Szczucinie, ZSP Zabrnie i ZSP Borki, walka była bardzo wyrównana, miło nam poinformować,że nasi Chłopcy nie stracili żadnej bramki w tym Turnieju.

Chłopcy po bardzo wyrównanych meczach i pięknej grze ostatecznie uplasowali się na 3 miejscu.

Natomiast w piątek 26 kwietnia reprezentacja chłopców z klas IV – VI przystąpiła do Igrzysk Dzieci w Piłce Nożnej. Tym razem pogoda dopisała i zawody odbyły się na Orliku w Szczucinie.

Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn z naszej gminy. Chłopcy pięknie zagrali zdobywając również 3 miejsce. Skład naszej drużyny: Oliwier Woźniak, Szymon Klara, Pavlo Mytchenko, Konrad Grzegorczyk, Wiktor Kurnal, Bartosz Tąbor, Alan Warzecha i Maciej Machura.

Serdecznie wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Skip to content