Gminne Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej – Dziewcząt i Chłopców

Dnia 03.03.2023r. ( piątek ) na Hali Widowiskowo – Sportowej w Szczucinie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w piłce siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

Zawodnicy naszej szkoły wzięły udział w rozgrywkach w dwóch kategoriach chłopców i dziewcząt. Drużyna Chłopców w składzie: Konrad Grzegorczyk, Kurnal Wiktor, Alan Warzecha, Kacper Adamczyk, Szymon Czupski, Łukasz Kużdżał, Maciek Machura, Kamil Orszulak, Piotr Wróbel )
zajęła II miejsce. Dziewczęta w składzie: (Amelia Dynak, Lena Klara, Karolina Wójcik, Weronika Mędrek, Oliwia Korzeń, Julia Kurnal, Samanta Pęgiel, Maja Puła i Celina Sołtys ) zajęły również wysokie II miejsce na podium. Brawo dla wszystkich zawodników i zawodniczek naszej szkoły, za trud za walkę. Trzymamy kciuki za obie drużyny na zawodach powiatowych. Powodzenia!

Skip to content