Gminne Igrzyska Dzieci  oraz Gminne Igrzyska Młodzieży w piłce nożnej.

            Dnia 27 kwietnia ( czwartek ) 2023 r. na Hali Widowisko – Sportowej w Szczucinie odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w piłce nożnej. W zawodach brali udział uczniowie z kl. IV, V i VI. Drużyna chłopów w składzie: Wiktor Kurnal, Kacper Adamczyk. Krzysztof Chudy, Szymon Czupski, Łukasz Kużdżał, Maciej Machura, Kamil Orszulak, Piotr Wróbel zajęła III miejsce.

Dziewczęta również w swojej kategorii wywalczyły III miejsce. Skład drużyny dziewcząt:

( Amelia Dynak, Lena Klara, Wójcik Karolina, Weronika Mędrek, Oliwia Korzeń, Julia Kurnal, Maja Puła, Celina Sołtys ).

            Dzień później 28 kwietnia ( piątek ) na orliku w Szczucinie odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży.

Tym razem uczniowie kl. VII – VIII rywalizowali ze sobą o tytuł Mistrza Gminy.  Nasza szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Patryk Kierys, Kacper Mazur, Hubert Mędrek, Filip Wożniak, Bartłomiej Babiec, Kacper Klara, Wojciech Sieroń i Patryk Wilk. Mecze były bardzo wyrównane, w klasyfikacji końcowej nasi chłopcy wywalczyli IV miejsce.

Były to ostatnie w tym roku szkolnym zawody. Gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły we wszystkich wcześniejszych zawodach.

Skip to content