Dzień Rodziny

„Cudownych rodziców mam” – właśnie te słowa przyświecały tegorocznemu Festynowi Rodzinnemu, który odbył się we wtorek 4 czerwca. Dzień Matki, Dziecka i Ojca stał się okazją by się spotkać, zintegrować oraz zaprezentować dorobek naszych wspaniałych uczniów. Punktualnie o 12 pani Dyrektor gorąco powitała wszystkich przybyłych gości. Swoją obecnością zaszczycił nas Pan Burmistrz Jan Sipior, członkowie Koła Gospodyń Wiejskich, przewodnicząca Rady Rodziców oraz wspaniali Rodzice.
Następnie swoje wiersze piosenki i tańce zaprezentowali nasze wspaniałe przedszkolaki. Odbyła się familiada gdzie wystąpiły dwie drużyny – mama kontra tatowie.
Przez cały czas trwania festynu na scenie odbywały się występy. Wystąpiła Julia Kupiec z piosenką „Gruszka”, a Karolina Zalińska, Karolina Bryk i Julia Babiec śpiewały o miłości do rodziców. Chór szkolny też zaprezentował swój bogaty repertuar.
Największą atrakcją dla dzieci była dmuchana zjeżdżalnia oraz animatorki zabaw, które organizowały różne zabawy dla naszych uczniów. Oczywiście było coś dla podniebienia popcorn, lody, ciasto, pieczone kiełbaski, ciastka, napoje i wata cukrowa. Przy tak bogatym asortymencie każdy mógł wybrać coś dla siebie.
Koordynatorami tegorocznego festynu byli p. Lucyna Klara, p. Danuta Krupa p. Ela Baran.
To była wspaniała impreza integracyjna. Pogoda również dopisała. Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym Rodzicom za uświetnienie swoją osobą naszego festynu oraz za pyszne truskawkowe ciasto. Podziękowania kierujemy dla Rady Rodziców, Koła Gospodyń Wiejskich oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Słupcu. Zapraszamy wszystkich za rok.

(L.Klara)

Skip to content