Dzień Dziecka – dzień integracji i sportu

Dnia 1 czerwca w naszej szkole odbył się dzień integracji i sportu.

Ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich uczniów oraz nauczycieli ponieważ wszyscy mogliśmy powrócić do szkoły po zdalnym nauczaniu.

Na uczniów naszej szkoły czekały atrakcje przygotowane przez wychowawców i nauczycieli wychowania fizycznego. Dzień sportu podzielony został na grupy. Jako pierwsi w sportowych wyzwaniach mogli się zmierzyć uczniowie klas I – III.

Największą atrakcją były zabawy z chustą animacyjną i kolorowe wyścigi. Pozostali uczniowie w tym czasie miło i przyjemnie spędzali czas ze swoimi wychowawcami. Następnie Uczniowie klas IV – VIII również mogli sportowo i aktywnie spędzić czas. Uczniowie mogli zmierzyć się w mini turnieju w siatkówkę. Rozgrywki przebiegały w dwóch kategoriach wiekowych Kl. IV – VI i Kl. VII – VIII.  Największą niespodzianką  dla uczniów były mecze towarzyskie z nauczycielami naszej szkoły. Pomimo starań i zaangażowania nauczycielom nie udało się dorównać uczniom. W tym dniu wszystkim dzieciom oraz nauczycielom uśmiech nie znikał z twarzy, wszyscy miło, aktywnie i przyjemnie spędzili czas. Dzięki pomocy ze strony rodziców nikt nie był głodny. Na dzieci czekały pyszne przekąski, kiełbaski z grilla, lody napoje i oczywiście nie mogło zabraknąć słodkości.

Skip to content