Dzień Babci i Dziadzia

Dnia 19 stycznia 2023r. o godzinie 12.00 rozpoczęła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na początku p.o. Dyrektora Pan Piotr Piasecki powitał babcie i dziadków, którzy licznie przybyli na zaproszenie swoich wnucząt i w imieniu całej społeczności szkolnej złożył życzenia z okazji ich święta oraz podziękował za duży wkład włożony w wychowanie młodego pokolenia. Święto Babci i Dziadka to wielkie święto. W tych dniach dziadkowie obdarzeni są szczególnymi dowodami miłości. Szanujemy ich za cierpliwość, wyrozumiałość, dobroć i mądrość życiową. Przedszkolaki oraz uczniowie zaprezentowali program artystyczny, na który złożyły się wiersze, piosenki oraz układy taneczne. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przygotowały się do tej uroczystości. Mali artyści z wielkim przejęciem odtwarzali swoje role. Zacni goście z wielką dumą patrzyli na swoje wnuczęta i podziwiali efekty ich pracy, a trud włożony w przygotowania został nagrodzony gromkimi brawami. Ogromną przyjemność sprawiły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane przez wnuków laurki i drobne upominki. Nasze drogie mamy przygotowały pyszny słodki poczęstunek, to było bardzo udane popołudnie. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej, miłego spędzenia czasu oraz bliższego poznania się wzajemnie. Na koniec jeszcze raz kochanym Babciom i drogim Dziadkom życzymy samych pięknych chwil w życiu oraz tego, aby duma z tak utalentowanych wnucząt rozpierała ich serca, tak jak w tym dniu.

Skip to content