W czwartek, 12 września o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami.
Serdecznie zapraszamy.
W czwartek, 12 września o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami.
Serdecznie zapraszamy.
Rozpoczął się nowy rok szkolny! 🎒📚 O godzinie 8:00 w Kościele Parafialnym Trójcy Przenajświętszej w Słupcu odbyła się uroczysta msza święta, która zainaugurowała nowy rok szkolny. Następnie, o godzinie 9:00 w murach naszej szkoły miała miejsce podniosła akademia. Pan Dyrektor Piotr Piasecki serdecznie powitał przybyłych gości, w tym Burmistrza Szczucina, Pana Tomasza Bełzowskiego, a także nauczycieli, pracowników administracji i obsługi, rodziców oraz uczniów. To wyjątkowe wydarzenie rozpoczęło kolejny rok pełen wyzwań, nauki i wspólnych sukcesów. Dla uczniów to też czas pełen emocji – powrót do szkolnych ławek, spotkanie z przyjaciółmi i nauczycielami, a także nowe wyzwania i cele. Niezależnie od tego, czy to pierwsza klasa, czy ostatnia prosta przed egzaminem, inauguracja roku szkolnego to moment, który przynosi nadzieje na sukcesy, rozwój i wiele nowych doświadczeń. Powodzenia wszystkim uczniom, nauczycielom i rodzicom! ✨🎓 Niech ten rok będzie pełen inspiracji i naukowych odkryć.
























Dnia 2. września 2024r., tj. poniedziałek o godz. 8.00 w Kościele w Słupcu odbędzie się msza, o godz. 9.00 uroczysta akademia w Szkole.
W tym dniu dowóz o 7.30, odwóz ok. 10.30.
Od dnia 19.08.2024r. do 15.09.2024r. można składać wnioski o stypendium szkolne dla uczniów z Gminy Szczucin.
Wydawanie wniosków odbywa się w Centrum Usług Wspólnych w Szczucinie ul. Rudnickiego 11, 33-230 Szczucin od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00.
Załączniki:
W związku z trwającym remontem chodnika przy ZSP w Słupcu, wejście na teren szkoły oraz do budynku jest możliwe wyłącznie od strony przedszkola.
Informujemy, że w dniach od 12. lipca do 5. sierpnia 2024r. sekretariat szkoły będzie nieczynny.












































































































































































































Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, szykowały się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. 20 czerwiec, był to wyjątkowy dzień dla całej naszej przedszkolnej społeczności. Tego dnia odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków, które w tym roku odchodzą do szkoły. Dzieci wspaniale zaprezentowały program artystyczny przygotowany wcześniej przez panie nauczycielki. Były wierszyki i piosenki . Emocji nie brakowało… Pan Dyrektor, przedszkolaki, nauczyciele i rodzice byli bardzo wzruszeni, ale równie dumni z naszych przyszłych absolwentów. Na zakończenie Starszaki otrzymały pamiątkowy dyplom oraz upominek. Pan Dyrektor dziękował dzieciom za przedstawienie i życzył sukcesów w szkole, natomiast rodzicom dziękował za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola. Pożegnania zawsze są trudne, ale to pożegnanie zawiera w sobie obietnice przygody jaką jest przecież dorastanie. Dlatego ze wzruszeniem w sercach, ale i uśmiechem na ustach, życzymy Wam drogie starszaki – UDANYCH WAKACJI I POWODZENIA W SZKOLE!























































19 czerwca 2024 r. odbyła się w Krakowie uroczysta gala XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci, na które dostała zaproszenie i stawiła się osobiście Nasza koleżanka Antonina Zając z grupy „Skrzaty”. Gratulujemy zajęcia I miejsca w etapie regionalnym konkursu i wyróżnienia w etapie wojewódzkim. Życzymy dalszych sukcesów.











