Sukcesy uczniów naszej szkoły w konkursach plastycznych

Ostatni czas obfitował w nagrody dla naszych uczniów w konkursach plastycznych. W konkursie na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową pn.”Pisanki, kraszanki – skarby Wielkanocy”, który odbył się 4.04.2019 r. w Domu Kultury w Szczucinie, uczniowie naszej szkoły otrzymali następujące miejsca:

w kategorii Przedszkola:

I miejsce – Magdalena Tąbor

II miejsce – Nikola Górak

III miejsce – Zuzanna Ćwiek i Jagoda Jachym

w kategorii Szkoły Podstawowe klasy I – III:

I miejsce – Bartosz Tąbor

w kategorii Szkoły Podstawowe klasy IV – VI:

II miejsce – Klaudia Górak i Aleksandra Ćwiek

III miejsce – Klaudia Adamczyk.

Od 8-13.04.2019r., w Muzeum Etnograficznym w Tarnowie odbył się 30. Regionalny Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z okresem Wielkanocy. Wśród uczestników znalazły się najlepsze prace z Gminnego Konkursu.

W kategorii plastyka – dzieci:

III miejsce – Bartosz Tąbor

W kategorii pisanka współczesna – dzieci:

III miejsce – Magdalena Tąbor.

Rozstrzygnięto również gminny konkurs plastyczny pt. „Strażacki trud”: II miejsce zajęła Julia Kupiec (kl. I).

Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia za zgodą SCKiB w Szczucinie.

 

Skip to content